KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15805050
nr 1580 5050
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 340/360. Bildmått: 40x54cm, yttermått inklusive ram: 58x71cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:59:48
20/11 16:13:47
300 kr
20/11 19:10:48
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén